Сонцезахисний зволожувальний лосьйон з SPF 30

SU-200
4700,00
грн.
Бренд: SWISSGETAL

Категорія: Обличчя. Тонізація

Тип шкіри: Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Оптимальне зволоження та надійний захист від ультрафіолету.

 Легкий зволожувальний сонцезахисний лосьйон з SPF 30 захищає шкіру від шкідливих променів UVA та UVB, а також блакитного та інфрачервоного випромінювання. Він легко наноситься, не залишаючи жирного блиску. Підходить для всіх типів шкіри.
 Формула продукту складається з більш ніж 200 активних інгредієнтів, які під час нанесення на шкіру виконують водночас декілька задач. Березовий сік, багатий на білки, вітаміни та 17 амінокислот, захищає клітини від антиоксидантного стресу, підвищує еластичність шкіри та забезпечує високий ступінь зволоження. Алое вера заспокоює шкіру, зміцнює епідермальний бар'єр, стимулює ріст клітин та синтез колагену. Екстракт огірка та ізомер сахариду збагачують лосьйон додатковим зволоженням на 72 години.
 Завдяки унікальній комбінації на основі рослинних екстрактів засіб забезпечує неперевершений захист та якісний догляд за шкірою під час кожного прийняття сонячних ванн

Зроблено в: Щвейцарія

Об`єм:   150 мл

Активні інгредієнти: СІК АЛОЕ ВЕРА − складається з більш ніж 200 активних інгредієнтів, таких як вітаміни, мінерали, амінокислоти, полісахариди, ферменти та фітостероли. Чинить заспокійливу, зволожувальну та антисептичну дію на шкіру. Стимулює ріст клітин та посилює синтез колагену.
 БЕРЕЗОВИЙ СІК − складається з вітамінів, амінокислот, ефірних олій та вітаміну С. Захищає шкіру від антиоксидантного стресу та забруднень довкілля, а також зволожує та підвищує її еластичність.
 КОМПЛЕКС ПРОТИ ВИПРОМІНЮВАНЬ − захищає клітини шкіри від інфрачервоного та блакитного випромінювання, а також зовнішніх забруднень.
 ІЗОМЕРАТ САХАРИДУ − високоефективний регулятор вологості. Має унікальний сполучний механізм для глибокого зволоження шкіри, зміцнює її бар'єрну функцію.
 ЕКСТРАКТ ОГІРКА − володіє освіжаючими, заспокійливими та зволожувальними властивостями

Спосіб застосування:  Скористайтеся зволожувальним лосьйоном для засмаги за 30 хвилин до виходу на сонце. Залежно від типу вашої шкіри та після тривалого перебування у воді рекомендується повторити нанесення.
 Після прийняття сонячних ванн нанести Клітинний заспокійливий лосьйон для шкіри обличчя та Клітинний укріплюючий лосьйон для тіла
Click to order