Суперзволожувальна гіалуронова сироватка

H-900
7400,00
грн.
Бренд: SWISSGETAL

Категорія: Обличчя. Сировотки

Тип шкіри: Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Інтенсивне гіалуронове зволоження шкіри.

 Суперзволожувальна сироватка поєднує в собі водночас два види гіалуронової кислоти, що забезпечують бустерний ефект та оптимальне зволоження. Низькомолекулярна олігогіалуронова кислота, створена завдяки нанотехнології, здатна проникати у найглибші шари шкіри. Там вона стимулює ріст клітин, підвищуючи еластичність шкірного покриву, а також запобігає втраті вологи, забезпечуючи додаткову гідратацію. Високомолекулярна гіалуронова кислота діє на поверхні епідермісу, зміцнюючи його та розгладжуючи дрібні зморшки.
 Комбінація низькомолекулярних та високомолекулярних активних інгредієнтів покращує структуру шкіри за рахунок активної регенерації. За короткий час сироватка помітно підтягує овал обличчя, розгладжує зморшки та дарує приємне відчуття свіжості

Зроблено в: Щвейцарія

Об`єм:   30 мл

Активні інгредієнти: ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА − демонструє виражений вологоутримувальний ефект, зберігає пружність, еластичність і тонус здорової шкіри.
 ОЛІГОГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА − діє на поверхні та в глибоких шарах, зволожуючи шкіру зсередини і зовні. Волога зберігається до 3 днів, оскільки ця кислота має високу водопоглинаючу здатність. Гіалурон також сприяє росту клітин та захищає від забруднень довкілля

Спосіб застосування:  Наносьте продукт на очищену шкіру щоранку та/або ввечері легкими рухами. Потім скористайтеся іншими засобами догляду SwissGetal для вашого типу шкіри.
 Сироватка підходить для тривалого догляду, а також може застосовуватися у спа-процедурах