Зміцнювальна сироватка від перших ознак старіння

CPR110
10500,00
грн.
Бренд: VALMONT

Категорія: Обличчя. Сироватки

Тип шкіри: Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Cell Premium створив високоефективний продукт для догляду за шкірою на основі стовбурових клітин швейцарського яблука. Сироватка у високій концентрації насичує шкіру активними стовбуровими клітинами, які інтенсивно підтримують регенерацію власних клітин, посилюють захисний бар'єр епідермісу, підвищуючи його пружність та щільність.
 Зміцнювальну сироватку визнано ефективним засобом для збереження молодості шкіри. Завдяки PhytoCellTec Forte by Dr. Gerny® вона підвищує еластичність, бореться зі зморшками, сухістю, запаленнями та іншими ознаками старіння, а також захищає клітини від УФ-пошкодження. Містить поліненасичені жирні кислоти, вітаміни А та Е, які пом'якшують, загоюють, заспокоюють і зволожують епідерміс.
 Легка сироватка з тонким квітково-плодовим ароматом швидко поглинається, не залишаючи липкості. Після нанесення продукт робить шкіру оксамитовою, вирівнюючи тон і надаючи гарне сяйво

Зроблено в: Швейцарія

Об`єм: 30 мл

Активні інгредієнти: PhytoCellTec Forte by Dr. Gerny® – складається з екстракту плодових стовбурових клітин швейцарського яблука та стовбурових клітин арганії. Активізує поділ клітин, стимулює синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Підвищує еластичність шкіри, ефективно бореться зі зморшками, сухістю, запаленнями та іншими ознаками старіння, а також захищає власні клітини від УФ-пошкодження. Містить поліненасичені жирні кислоти, вітаміни А та Е. Пом'якшує, загоює, заспокоює, зволожує, запобігає появі зморшок.
 Токоферол ацетат – похідна сполука вітаміну Е. Менш чутливий до світла та кисню, ніж токоферол. Перешкоджає передчасному старінню, пом'якшує та заспокоює шкіру, має виражену розгладжувальну дію. Потужний антиоксидант.
 Гіалуронат натрію – сіль гіалуронової кислоти. У процесі вироблення гіалуронату натрію молекула очищується від жирів, протеїнів та певних кислот. В результаті виходить продукт із молекулою, яка має низьку масу та чудово проникає у шкіру. Зволожує епідерміс, сприяє загоєнню та покращенню структури шкіри. Сприяє створенню захисного бар'єру, заповнює зморшки, посилює дію інших активних компонентів.
 РerfectionPeptide P3 – допомагає шкірі адаптуватися до нового клітинного циклу, під час якого вилущуються кератиноцити епідермісу. Повертає природне сяйво та здоров'я. Активно зволожує, покращує структуру та тон, сприяє розгладжуванню дрібних зморшок

Спосіб застосування:  Наносити сироватку на очищене обличчя, шию та зону декольте 1-2 рази на день і ніжно масажувати. Потім нанести крем Cell Premium, що підходить за типом шкіри та для конкретних потреб. Сироватка ідеальна в ролі самостійного антивікового засобу для щоденного догляду за дуже жирною або комбінованою шкірою