Сонцезахисний антивіковий крем для обличчя з SPF 30

GO-400
14300,00
грн.
Бренд: SWISSGETAL

Категорія: Обличчя. Креми

Тип шкіри: Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Розкішний антивіковий еліксир.

 Ексклюзивний золотий крем Silky золото від SwissGetal містить хронобіологічні активатори, які у поєднанні з оліомінеральними каталізаторами стимулюють клітинний метаболізм і у такий спосіб протидіють зморшкам. Крім того, до складу косметичного препарату входять активні речовини, так звані біокон'югати, в яких тонкі пептиди шовку поєднуються з нано-золотом. Вони чинять антибактеріальний ефект, дарують зволоження та захищають епідерміс від впливу вільних радикалів. Отже, окисний стрес шкіри знижується, до неї повертається втрачене сяйво. А завдяки золотим світловідбивним часточкам засіб надає обличчю свіжості та легкого золотистого відтінку.
 Унікальний багатофункціональний крем підходить для всіх типів шкіри

Зроблено в: Щвейцарія

Об`єм:   40 мл

Активні інгредієнти: БІОКОН'ЮГАТ НАНОЗОЛОТА – антибактеріальний компонент. Зменшує вплив вільних радикалів та окисний стрес на шкіру.
 ГІДРОЛІЗОВАНИЙ ФІБРОЇН (протеїни шовку) − сприяє регенерації клітин і має зволожувальні властивості.
 ЕКСТРАКТ ЕВГЛЕНИ ГРАЦИЛІС − синтетичний продукт із клітин водоростей, має зволожувальну дію. Активує клітини шкіри, збільшує їхню життєздатність. Допомагає боротися з ознаками втомленої шкіри, підтягує її та підвищує тонус.
 КОМПЛЕКС МІНЕРАЛІВ − складається з солей магнію, цинку, а також марганцю з L-піролідонкарбонової кислоти. Сприяє клітинній активності, стимулюючи ріст та метаболізм.
 ВІТАМІН Е (токоферолу ацетат) − зволожувальний агент, який розгладжує дрібні зморшки, усуває шорсткість та почервоніння шкіри. Бореться з вільними радикалами. Регулює вироблення себуму.
 ВІТАМІН С – бореться з вільними радикалами, зменшує запалення, захищає від UVA- та UVB-променів, відновлюючи пошкоджену сонцем шкіру. Також сприяє синтезу колагену, заповнюючи зморшки. Зводить до мінімуму прояв пігментних плям і запобігає появі акне. Діє як натуральний антиоксидант

Спосіб застосування:  Нанесіть Багатофункціональний золотий крем на шкіру обличчя та шиї після очищення Клітинною емульсією та Клітинним освіжаючим лосьйоном.
 Залежно від типу та потреб шкіри, перед нанесенням препарату рекомендується скористатися Багатофункціональною золотою сироваткою, Клітинною омолоджувальною сироваткою або Клітинним заспокійливим лосьйоном для шкіри обличчя
Click to order