Сироватка від набряклості під очима

6063
6150,00
грн.
Бренд: SWISSGETAL

Категорія: Обличчя. Для догляду навколо очей

Тип шкіри: Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Оптимальна формула зменшення набряклості під очима.

 Унікальна сироватка від SwissGetal помітно зменшує набряки під очима, розгладжує зморшки та тонізує ніжну шкіру. Формула продукту з ретельно підібраними інгредієнтами демонструє ефективний вплив водночас на декількох рівнях. Так, засіб зволожує чутливу зону навколо очей, захищає волокна колагену та максимально розгладжує зморшки. Набір активних пептидів у складі зміцнює дрібні капіляри під очима шляхом посилення відтоку рідини.
 Використовуючи протинабрякову сироватку регулярно, можна в найкоротші терміни добитися сяючого та відпочилого погляду

Зроблено в: Щвейцарія

Об`єм: #nbsp 15 мл

Активні інгредієнти: КОМПЛЕКС PUFF − створює 3D-ефект для зменшення мішків під очима: зменшує проникність капілярів, сприяє відтоку рідини та зміцнює тканини.
 ПАЛЬМІТОЇЛ ТРИПЕПТИД-5 – невеликий молекулярний трипептид, що складається з амінокислот, які є основними компонентами клітин нашої шкіри. Стимулює синтез колагену у фібробластах, активуючи фактор росту тканин. Забезпечує максимальний підтягувальний ефект, помітно зводить до мінімуму утворення зморшок і скорочує їхню глибину.
 ІЗОМЕРАТ САХАРИДУ − високоефективний регулятор вологості. Має унікальний сполучний механізм для глибокого зволоження шкіри, зміцнює її бар'єрну функцію

Спосіб застосування:  Вранці та ввечері наносьте Сироватку проти мішків під очима по 1-2 краплі, втираючи в зону припухлості ніжними круговими рухами з легким натисканням. Продукт рекомендується поєднувати з іншими засобами SwissGetal для повноцінного щоденного догляду за шкірою обличчя