Відновлювальний флюїд для зони навколо очей

M21371V
7500,00
грн.
Бренд: MARGY'S

Категорія: Обличчя. Догляд для зони навколо очей

Тип шкіри:   Піходить для будь-якого типу шкіри

Призначення:  Завдяки легкій текстурі засіб підходить в ролі ідеального щоденного догляду за делікатною зоною навколо очей.
 Відновлювальний флюїд моментально зволожує шкіру, зменшує темні кола під очима, знімає набряклість, запобігаючи зневодненню і появі мімічних зморшок

Зроблено в: Монако

Об`єм:  30 мл

Активні інгредієнти: ГІДРОЛІЗОВАНИЙ ЕЛАСТИН – це білок, що необхідний для активації процесу регенерації клітин. Утворює тонку невидиму плівку, яка допомагає зберегти шкіру пружною та зволоженою, зменшуючи прояв зморшок.
 СОЄВИЙ ПРОТЕЇН – живильні властивості цього компоненту допомагають зменшити сухість та потрісканість на шкірі, що викликані через сухий клімат.
 ЕКСТРАКТ ЕХІНАЦЕЇ – ехінацея відома своїми захисними та заспокійливими властивостями, покращує імунітет клітин. Дуже ефективна у боротьбі зі шкірними подразненнями.
 ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА – на відміну від колагену, гіалуронова кислота має виняткову здатність проникати у верхні шари шкіри, затримуючи вологу, сприяючи еластичності та пружності. Зменшує появу зморшок та інших ознак старіння, стимулює регенерацію клітин.
 ВІТАМІН Е – універсальний антиоксидант. Завдяки своїй здатності захищати від шкідливих факторів довкілля та впливу вільних радикалів, він стимулює оновлення клітин у шкірі, уповільнюючи процеси старіння. Легко поглинається, гарно зволожує, має протизапальні властивості, прискорює регенерацію.
 ЕКСТРАКТ ВОДОРОСТЕЙ – багатий на мінеральні компоненти, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти та ферменти. Має відновлювальні властивості.
 ВІТАМІН А – допомагає зберегти шкіру від вільних радикалів і уповільнює процеси старіння, роблячи її більш сяючою та здоровішою. Відомий зволожувальними властивостями та помітно розгладжує зморшки.
 СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗА – фермент, білковий натуральний антиоксидант. Ефективно запобігає процесам старіння

Спосіб застосування:  Вранці та ввечері наносити засіб кінчиками пальців, розподіляти у зоні навколо очей (уникаючи попадання на вії). Після цього рекомендується нанести Тонізуючий омолоджувальний крем для зони навколо очей.
 Продукт призначено для нормальної, сухої, чутливої та зневодненої шкіри